​​​​​​​Strona Główna

Kontakt

Oprawa zeszytowa

Oprawa Wire-O

Sztancowanie

Falcowanie

Laminowanie

Kaszerowanie

Pakowanie w folie

Klejenie notesów

Przepychanie

Segregatory

Wiercenie

Nitowanie / śruby

Obróbka narożników

Listwowanie

Prace nietypowe

Hotstamping

Dostawca usług introligatorskich

Klejenie notesów / bloczków

 

 

W naszej introligatorni mamy możliwość realizacji klejenia bloczków według indywidualnego projektu dostosowanego do potrzeb Klienta. Bloczki mogą być drukowane na papierze offsetowym, powlekanym lub też na papierze samokopiującym.

Bloczki mogą posiadać różne formy wykończenia np.: można dodać okładkę, wywiercić otwory do wpinania w segregator. Bloczki są klejone przy użyciu kleju introligatorskiego CR, co zapewnia odpowiednia wytrzymałość a także pozwala na wyrywanie kartek.

 

 

Gramatura papierów offsetowych wykorzystywanych do druku bloczków oscyluje od 80 g/m2 do 120 g/m2, ale najczęściej stosowane gramatury to 80 g/m2 i 100 g/m2. Przy papierach samokopiujących gramatury zawierają się od 60 g/m2 do 80 g/m2.

objętość wykonywanych przez nas bloczków to najczęściej 25, 50, 100 kartek, ale oczywiście objętość może być dowolna według życzeń Klienta.

 

Wykonywane przez nas formaty bloczków to najczęściej - B5, B6, A4, A5, DL Drukowane bloczki mogą być zarówno w układzie pionowym jak i poziomym. Bloczki możemy wykonać też w innych formatach według życzeń Klienta. Bloczki mogą zawierać okładkę z grubszego surowca. Okładka może zostać poddana procesom uszlachetniania jak: lakier offsetowy, lakier UV, foliowanie oraz innym.

bloczki mogą ale nie muszą posiadać tekturową podkładkę o grubości od 200 g/m2 do 2 mm